Страшна катастрофа е станала към 10:45 днес между автобус и две коли на изхода от първия тунел от Перник посока София.
Очевидци съобщават, че едната кола е премазана.
На мястото на инцидента има вече екипи на полицията. От МВР казаха, че пострадали няма.
Движението е затруднено.
Карайте внимателно!
Зареждане ...


12:26 / 13.04.2025
1050







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.