Очаква се днес Софийската градска прокуратура да разпита зам.-кмета по екология в Столичната община Надежда Бобчева. Тя е привикана на разпит по образувано дело, като не се посочва неговият предмет.
Вчера по същото досъдебно производство беше разпитан и директорът на Столичното предприятие за третиране на отпадъци Николай Савов.
След разпита Савов заяви, че е бил разпитван по сигнал след проверка на РИОСВ през изминалата година, припомня БНТ.
Той обясни, че са му задавани само уточняващи въпроси по въпросната проверка и че не е разпитван за настоящата криза с извозването на боклука от два столични района.
Зареждане ...


08:07 / 10.10.2025
1807





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.