43-годишен мъж е прострелян късно снощи в София. От СДВР съобщиха за Sofia24.bg, че той е откаран в "Пирогов" и е без опасност за живота. По мъжа е стреляно с газово оръжие около 21:30 часа на ул. "Братя Миладинови".
Един час по-късно, криминалисти и "Специализирани полицейски сили“- СДВР са задържали извършителите. Те са двама мъже, които са пътували в автомобил с още две жени, когато са били задържани в района на Сточна гара.
Задържани са и четиримата, пътували в автомобила.
Причините за стрелбата се изясняват.
Зареждане ...


09:59 / 15.01.2025
1008






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.