Жители на столичния кв. Изток отново напомниха, че не се отказват от борбата за спорната градинка на ул. "Самоков" 14. Хората украсиха дървени къщички за птици и ги поставиха по дърветата в градинката, като отново показаха, че искат да живеят в по-зелен квартал.
Ето какво заяви по този повод кметът на район "Изгрев" Делян Георгиев във Facebook:
Протест по изгревчански! Деца и родители от район “Изгрев" изработиха, боядисаха и поставиха къщички за птици в ж.к."Изток", като знак на несъгласие с унищожаването на зелените пространства и потенциалното застрояване на двата частни имота на ул. "Самоков" 14 и ул. "Тарас Шевченко". Заедно ще запазим кварталите си!
Зареждане ...


12:03 / 15.04.2025
910




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.