Инициатива "Правосъдие за всеки" провежда протестно шествие в София. Това е вторият им протест под надслов "Вън Пеевски от властта".
В столицата се събраха стотици хора, които блокираха за часове жълтите павета и пространството пред парламента.
Протестът на "Правосъдие за всеки" се очаква да блокира и "Орлов мост". Организаторите обещават да освободят движението до 18:30 часа.
Зареждане ...


18:06 / 12.04.2025
952





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.