Жители на столичния квартал "Княжево“ излязоха на протест срещу безхаберието на пътя. Те блокираха пътя за Перник с настояване за постоянен контрол на скоростта по бул. "Цар Борис III", поставяне на камери за превишена скорост, работещо осветление, повдигнати и осветени пешеходни пътеки.
Протестите започнаха през март, след като две 13-годишни момичета бяха блъснати, пресичайки на зелен светофар на бул. "Цар Борис III“.
Гражданите призоваха за стартиране на разширението на западната дъга между кварталите "Бъкстон" и "Люлин".
Зареждане ...


21:21 / 04.04.2025
1046






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.