Стълбите в подлеза на Орлов мост, които водят към изхода на ул. "Евлоги и Христо Георгиеви" и ул. "Цар Асен" са в лошо състояние, научи Sofia24.bg.
Стопанин на Орлов мост е район "Триадица", който извършва периодично почистващи дейности.
Граждани сигнализират за ситуацията във Фейсбук, като коментират, че стълбите са изпокъртени и са в този вид след масовите протести в столицата през последните дни.
Обмисля се, подлезът да премине от публично-общинска в частна-общинска собственост. Доклад в тази насока ще бъде подложен на обществено обсъждане и в случай на одобрение депозиран за произнасяне от Столичен общински съвет.
Зареждане ...


11:31 / 03.11.2021
558






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.