Временно е спряно движението на метрото в участък между станции "Лъвов мост" и станция "Княгиня Мария Луиза", съобщиха от "Метрополитен".
За придвижване на пътниците в същия участък са осигурени заместващи автобуси.
Причината е пътник, слязъл на релсите в тунела на метростанция "Централна гара". Проверява се видеонаблюдението на станцията, води се разследване, на място работят компетентните органи.
Зареждане ...


09:26 / 15.02.2025
980




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.