Поредното разкопаване на улица "Николай Хайтов" в столичния квартал ж.к. Дианабад разгневи живущите в района, научи Sofia24.bg.

Състоянието на тротоара до бл. 53 е трагично и е след поредното разкопаване. Граждани коментират във Фейсбук, че тротоарът е бил в добро състояние преди три пъти за тази година да се разкопае.

Хората казват, че преминаването на майки и бащи с деца е почти невъзможно.