Украсени дървета с кабели на улица ул. "Константин Иречек“, квартал Крива река в София, видя Sofia24.bg.

Гражданините също не остават безмълвни. 

С ироничен тон един от тях пита във Фейсбук дали може дърветата да се ползват за електропреносна мрежа?

Ето какво написа той:

Дърветата може ли да се ползват за електропреносна мрежа? Това е нещо странно и притеснително, според мен. Спомних си случая с убитото дете от ток на публично място, неотдавна. Това, което заснех е кабел излизащ от табло, на което пише “Опасно за живота", достъпен дори за дете, и “минаващ" по няколко дървета закачен за клоните с тел или нещо подобно?