Съвестен гражданин публикува снимката във Фейсбук. На нея се вижда кръговото на надлез Надежда в посока от центъра към квартал "Надежда". 

Ето какво написа Алекс в социалните мрежи:

"Въпросната реклама наистина пречи на видимостта и това е от години, надявам се да може да се направи нещо по въпроса. Благодаря!"