Рекордните 10 бебета се родиха в родилно отделение на УМБАЛ "Св. Анна"-София АД от 15 ноември сутринта до тази сутрин, съобщиха от лечебното заведение.
Шест са момиченцата и четири момченцата. Всички майки са здрави и с добро самочувствие.
"Офанзивата с ражданията продължава и днес", сподели радостната новина Старшата акушерка на отделението Марина Владимирова, предаде Darik News.
Зареждане ...


09:44 / 16.11.2021
413




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.