Кметът на район "Средец" Трайчо Трайков отбеляза с публикация нещо хубаво, което се е случило в неговия район. 

Ето какво написа той във Фейсбук: "От ДжиПи оправиха тази дупка, зейнала до английския двор на ъгъла на ул. "Преспа" и ул. "Граф Игнатиев" (още беше в гаранция). Знам, че е нещо дребно, но тези дребни неща често ни струват много време и убеждаване, че са важни.

Иначе пропуснах да информирам за нещо наистина хубаво, ако се случи. На срещата със заместник-кмета по обществено строителство на СО научихме, че има нагласа да бъде обособена специална програма за мащабен ремонт на тротоари в цялата Столична община. Аз също съм предлагал това - в крайна сметка би струвало колкото едно преасфалтиране на бул. "България", а ще има несравнимо по-силен положителен ефект за облика на града."