Кметът на столичния район "Слатина“ - Георги Илиев, публикува във Фейсбук новината, че на 11 ноември ще започне ремонта на паркинга до пазара.  

Всички, които живеят в този район и посещават пазара са наясно с ужасяващото състояние на паркинга, който е заключен между двете улици “Слатинска" и  “Циклама".

Ето какво написа кмета Георги Илиев във Фейсбук:

"С радост ви съобщавам, че този четвъртък, 11-ти ноември, ще започне ремонта на паркинга и затова се налага той да бъде освободен от автомобили. Молбата ми е към всички, които го ползват или имат такива познати, да ни помогнете в разчистването му като споделите тази новина".