Родители на неприети в детски градини деца протестираха пред Министерски съвет, предаде "Булфото".
Те са недоволни заради системното забавяне на компенсациите от страна на държавата за децата, които не са приети в държавни и общински детски градини и ясли поради липса на места.
Компенсациите се бавят с месеци, въпреки многобройните жалби до институциите, заявяват организаторите на протеста.
Зареждане ...


10:37 / 27.05.2025
969





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.