Представете си следната ситуация. Ставате сутрин, правите си първото кафе за деня, излизате на терасата и пред вас - кабинката на лифта и някой отвътре ви маха.

На такава гледка ще се наслаждават бъдещите обитатели на тази къща много скоро.

Друг е въпросът до каква степен е безопасно кабинковият лифт "Симеоново - Алеко“ да е толкова близо до имота и ще стане ли това често срещана гледка в района? Предстои да разберем.

Информацията научи репортер на Sofia24.bg чрез Фейсбук групата: "Забелязано в София".