Мъж се самоуби в центъра на София. Инцидентът е станал около 12 ч. днес на столичния булевард "Мадрид". Това съобщиха за "Фокус" от СДВР.
Мъжът е скочил от 5-ия етаж на сграда.
Пристигналите екипи на мястото са констатирали само смъртта на човека.
Очаквайте подробности.
Зареждане ...


15:48 / 14.01.2025
1857




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.