След рутинна проверка в парка "Заимов“, бяха наложени шест санкции на стопани на кучета, съобщават от Столичен инспекторат. Причината за глобите е водене на кучета без повод. Испектори, напомнят, че това е едно от задълженията на гражданите, които разхождат домашни любимци в парковете и на други обществени места.
От началото на месец ноември са проверени над 300 стопани на кучета в парковете, междублоковите пространства и други. Съставени са два акта и са наложени 14 глоби с фиш за неспазване на изискванията на Закона за ветеринарномедицинската дейност.
Зареждане ...


16:57 / 26.11.2021
591






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.