65-годишна жена е задържана за длъжностно присвояване на голяма сума пари от болница в София, съобщиха от полицията.
Работата по разследването започнала след подаден сигнал от управител на болничното заведение, който заявил, че служителка на болницата е присвоила сума в размер над 40 000 лева.
Ето и схемата - като счетоводител тя пренасочвала парични средства на болницата на лични сметки.
По случая е образувано досъдебно производство. След доклад на материалите в прокуратурата, тя е привлечена като обвиняема и е задържана за 72 часа.
Зареждане ...


13:31 / 03.11.2021
435





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.