Сгрешени протоколи бавят предаването на изборните книжа за област София. Това твърдят от 26 МИР. Предадени са около 50% от протоколите.
"Пристигнахме преди около 10 часа. Измъчихме се. Предният път не беше така", коментираха пред NOVA чакащите.
Добрата новина е, че хората са на топло в автобуси, където изчакват реда си, за да влязат в залата.
"Най-често хората бъркат в преброяването на бюлетините. Забавя ни и преброяването на контролните разписки. Пълно е с грешки", коментира Димитър Димитров, председател на 26 МИР на София-област.
Зареждане ...


10:39 / 15.11.2021
210




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.