Лицето е задържано. То е с психически отклонения. Това заяви директорът на столичната полиция старши комисар Любомир Николов по отношение на мъжа, който вчера се хвърляше пред движещи се автомобили на бул. "Цар Борис III", предаде репортер на "Фокус".
По думите му полицията ежедневно задържа "такива лица с психически проблеми".
"Част от тях болничните заведения отказват да ги приемат, тъй като няма места за настаняване. В такъв случай процедираме, че след или по време на изтичане на мярката от 24 часа викаме Спешна помощ, която им дава нужните медикаменти, за да се упокоят временно", поясни Николов.
Зареждане ...


16:43 / 04.02.2025
1643




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.