Шофьор на градски автобус в София спря возилото, за да не прегази малко коте.
Рейсът е пътувал по линия 54, свързваща Божурище с метростанция "Сливница“. За случката разказа потребител на социалната мрежа Фейсбук.
"Ето това е Човекът, който спря автобуса, за да не прегази малко котенце на пътя! Струва ми се, че те, двамата, се харесаха взаимно! Респект!!!
Автобус 54, от столичния автотранспорт,
по линия: Божурище - метростанция Сливница", гласи публикацията.
Постъпката на водача предизвика много положителни емоции и одобрение.
Зареждане ...


12:06 / 17.11.2021
337






Amur
на 17.11.2021 г.
БРАВО НА ТОЗИ ЧОВЕК.ИМА ДОБРИ ХОРА.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.