Тежка катастрофа е станала в София в ранните часове на деня. Това става ясно от снимки, публикувани в групата "Катастрофи в София". На кадрите се вижда как кола е отнесла ограничителните колчета на тротоар, а след това се е забила в дърво.

Все още не е ясно има ли пострадали хора. Според коментарите във Фейсбук катастрофата е станала на ул. "Житница". На място е пристигнал и екип на полицията.

Един човек е загинал, а 23 души са били ранени при станалите общо дванадесет тежки катастрофи в страната през изминалото денонощие, съобщават от МВР. В София през последните 24 часа са регистрирани 25 леки и две тежки катастрофи, при които има ранени четирима души.