За адско задръстване на "Панорамен път Бояна", сигнализира слушател на Радио "Фокус". 

"От 17:30 часа колоната от автомобили не се движи", обяснява слушателят.

Към този момент от МВР съобщават, че не разполагат с информация за задръстването. 

"Фокус" се опитва да изясни причините за случващото се.