За голямо нерегламентирано сметище в столицата, съобщи читател на Sofia24.bg. Столичанинът е възмутен от грозната гледка.
Около 300 стари гуми и строителни отпадъци са струпани малко след кръстовището на ул. "Малашевска" и ул. "Първа българска армия“ или преди бившия месокомбинат "Родопа“.
Много често ви съобщаваме за завишение на нивата на фините прахови частици в столицата. На този фон граждани постоянно сигнализират за незаконни сметища, както и за хора, които горят отпадъци и автомобилни гуми.
Преди 6 дни Sofia24.bg ви съобщи за мащабно задимяване, предизвикано от горящи гуми в кв. "Слатина" и "Христо Ботев".
Преди половин година ви съобщихме за незаконно сметище с размер на няколко футболни игрища. То се намираше между кварталите "Младост" 4 и "Горубляне".
Зареждане ...


11:57 / 11.02.2025
1016






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.