Клубното ръководство на Славия обяви, че днес ще се проведе събитие, на което ще бъде почетена паметта на двете деца от школата на клуба, които загинаха в ужасяваща катастрофа на автомагистрала "Тракия" вчера.

Ето какво написаха от "белия“ клуб:

"Днес от 19:00 ч. пред стадион "Александър Шаламанов“ ще сведем глави в памет на нашите деца. Нека заедно отдадем почит и покажем, че Славия е едно семейство“.

Един от фен клубовете на Славия – "Слависти“, изказа съболезнования на близките и семейството на децата:

"Слависти,

днес всички скърбим за нашите Бели деца ..

Подложени сме на поредното изпитание, с което трябва да се справим заедно.

Нека всички сърца, съпричастни към тази трагедия дойдат довечера в 19:00ч. пред стадион Александър Шаламанов.

Да оставим цвете, шалче, топка или просто да запалим заедно свещички в памет на белите душички ...

Без значение цвета или отбора, защото всички сме хора..

Днес България скърби за своите деца ...“.