След като тази сутрин ви съобщихме за проблем в метрото, читателка на Sofia24.bg писа до медията ни с допълнителни подробности. Публикуваме текста й сега без редакторска намеса:
"Смут в метрото, машинистът обърка линията - както е за "Бизнес парк" метрото зави за "Летище София". След това като ни спря на "Младост 3", не дойде метро 10 минути в обратната посока и тръгнахме пеша", пише читателката ни, която също така изпрати и снимка.
Зареждане ...


09:41 / 31.10.2022
584





Анонимен
на 02.11.2022 г.
Ех че неадекватни пътуващи! Как машинист може да обърка линия?! Да не е кола това или автобус?! Стрелките на релсите се контролират от диспечерския център. Машинистът само напред-назад кара. Объркал е друго нещо - автоматичните гласови съобщения за станциите и линията. Ама поне подавайте грамотно сигналите!!!
Анонимен
на 31.10.2022 г.
Мамицата ви да е*а, тъпаци! Дерайлирали са ви мозъците на вас!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.