Както вчера ви съобщихме, започна премахването на незаконни постройки в столичния кв. "Захарна фабрика".
Общинската администрация уверява, че оказва пълно съдействие на гражданите.
"Ами на топличко сме. Хотел "Шератон" сме. Обеща да ни настани, стана 4 часа и изчезна". Кметът каза, че ще дойде и ще настани всеки един човек и приключи. Изчезна", заяви мъж пред БНТ.
Жителите в незаконните постройки, които остават без дом, разказаха, че са получили храна от други хора от махалата.
Жителите се заканиха да направят палатков лагер пред Столична община. Заканиха се на протести.
"Да се обединим всички цигани и пред общината".
Зареждане ...


09:07 / 16.04.2025
1228





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.