За некачествен ремонт сигнализират граждани от квартал "Банишора" в София. 

Според тях състоянието на тротоара е плачевно -  капаците на отводнителните шахти се клатят, плочките са разбити.

Става въпрос за мястото пред бл. 42А в кв."Банишора" - вх.В и вх.А. 

Коментиращите под публикацията в мрежата твърдят, че тротоарът е разбит, тъй като всекиденвно там се паркират автомобили.