Случват се и красиви неща в София! Новата спирка в кв. "Симеоново" при колелото на автобус 67. С този пост потербител на социалната мрежа Фейсбук зарадва столичани и членове на групата "Забелязано в София".
Спирката е точно в алпийски стил и със сигурност ще предпазва от вятъра и студа през зимата.
Да се надяваме, че ще бъде поддържана и няма да последва съдбата на множество други спирки, "украсени" с различни флайери и нарисувани със случайни графити.
Зареждане ...


10:37 / 09.12.2021
538






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.