"Златната есен в София. Когато птиците отлитат на юг и кенефите събират последни слънчеви лъчи". Така е озаглавил снимката си, известен в модните среди столичанин.

А постът му във Facebook не остана незабелязан от Sofia24.bg.

Коментарите под сюрреалистичната картина не закъсняха

"Да се смее ли човек, да плаче ли - не знам. БГ риалити".

Снимката е направена в елитния столичен квартал "Лозенец". Коментари има и на тази тема:

"Затова е скъп квартал!"

Друг, определи авторът като: "Романтик"

А трети заключи:

"Колко много истина има в един кадър и един пост…тъжно!"

Присъединяваме се към това мнение, но искаме и да призовем хората: Хвърляйте отпадъците си на регламентираните затова места!