Софийска районна прокуратура внесе обвинителен акт срещу 21-годишен мъж, който е нанесъл средна телесна повреда на човек, помолил го да намали музиката.
На 10 май 2020 година в столичния квартал "Люлин“ обвиняемият е ударил няколко пъти мъжа. Пострадалият човек е с три счупени ребра, а побойникът е задържан за 72 часа заради нанасяне на средна телесна повреда.
До агресията се стигнало, след като пострадалият е помолил 21-годишното момче да намали музиката, която е слушал в апартамента си. Обвиняемият не е удволетворил молбата на своя комшия, който пък е подал сигнал на телефон 112, след което отново помолил момчето да намали музиката.
По случая е образувано досъдебно производство. В хода на разследването са разпитани свидетели, които са посочили, че обвиняемият е извършил деянието. Предстои делото срещу него да продължи в Софийски районен съд.
Зареждане ...


17:03 / 17.12.2021
647





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.