Живеещите на улица "Анджело Ронкали" в столицата сигнализираха за проблем, възникнал след ремонт на "Софийска вода". След подмяната на част от тръбите, фирмата е оставила разбити настилки и тротоари.

Част от проблемите са вадещи се колчета и алфалтиране на кръпки. Според живеещите в района преди ремонта улицата е била една от най-добре направената с цял асфалт и с цял тротоар, а сега бордюрите не позволяват колите да влизат в гаражите си, разказват те пред БТВ.

В писмена позиция до медията, "Софийска вода" твърди, че е направила ремонта със свой изпълнител и е възстановила асфалта и тротоарите. 

Направена е и проверка. Забележки от районната администрация имало само по отношение на колчетата.

Оттам обещаха, че инспекцията на улицата ще се направи заедно с живущите.