Днес на 23 април (четвъртък) 2026 г. във връзка с подмяна на спирателни кранове на резервоар “Бухово-нов“ се налага спиране на водоподаването от 09:00 до 21:00 часа на клиентите на "Софийска вода“ в:
гр. Бухово
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода“ ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на площада.
На 23 април (четвъртък) 2026 г. във връзка с подмяна на редуктор за налягане на бул. "Симеоновско шосе“, кв. "Симеоново“ се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 22:00 часа на клиентите на "Софийска вода“ в:
бул. "Симеоновско шосе“, ул. "Ягода“, ул. "82“, ул. "Околовръстен път“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода“ ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на ул. "Св. Мария Магдалена“ кръстовището с ул. "Шумака“.
Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.
Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на "Софийска вода“ АД на телефон 0800 121 21 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството.
Зареждане ...


09:11 / 22.04.2026
1865






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.