Зам.-кметът на Столична община Дончо Барбалов връчи наградата на НСОРБ на проф. Пламен Джуров, диригент на  столичния камерен ансамбъл "Софийски солисти“. Тази година оркестърът отбелязва  60 години от своето създаване.

" Освен за улици, осветление и чистота, общините имаме ангажимент и към културата“ каза по време на церемонията Барбалов и подчерта, че "Софийски солисти“ са  международно признат камерен ансамбъл и имат своята публика както в София, така и далеч извън пределите на България.