Зам.-кметът на Столична община Дончо Барбалов връчи наградата на НСОРБ на проф. Пламен Джуров, диригент на столичния камерен ансамбъл "Софийски солисти“. Тази година оркестърът отбелязва 60 години от своето създаване.
" Освен за улици, осветление и чистота, общините имаме ангажимент и към културата“ каза по време на церемонията Барбалов и подчерта, че "Софийски солисти“ са международно признат камерен ансамбъл и имат своята публика както в София, така и далеч извън пределите на България.
Зареждане ...


13:44 / 12.12.2021
466




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.