Днес пред бюст-паметника на Христо Ботев в Борисовата градина се проведе тържествено честване на 174-годишнината от рождението на големия български поет, публицист, общественик и революционер.
В програмата участваха актрисата Силвия Лулчева, вокален ансамбъл "България" с художествен ръководител акад. Валентин Бобевски и Гвардейският представителен духов оркестър.
На събитието присъства заместник-кметът Мирослав Боршош , общински съветници, общественици и столичани.
Цветя пред паметника на Христо Ботев постави и столичният кмет Йорданка Фандъкова.
Зареждане ...


16:29 / 06.01.2022
436






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.