Възмутен столичанин публикува снимка голяма група във Facebook и написа: "Фантастико. Студентски град. Когато жената взима решенията!". На фотографията е показан автомобил, който е паркиран неправилно и е с благоевградска регистрация, видя Sofia24.bg

Снимката предизвика много коментари в социалната мрежа. 

Ето част от тях:

- На празен паркинг и върху четири места да паркираш, все тая. Ама не кара BMW, та се е ограничил човекът.

- Ментален инвалид 

- Изцяло ампутиран мозък без възможност за последваща трансплантация.

- Да ти покажа ли софянци как паркират в Банско.

- Аматьорка. Ако беше мръднала още метър напред щеше да е на 4 места.

- Явно за тези, които карат "Тойота" правилата не важат.