За инцидент в София научи Sofia24.bg. Ето какво написа по този повод потребител на Фейсбук:

"Този автомобил се запали в движение на "Ломско шосе" преди да се пресече с "Бели Дунав". След като го изгасиха, го преместиха да не пречи на движението на това място от снимката. Това се случи преди повече от 10 дни. Това е отражение на всичко, което се случва в тази Държава.

Собственикът не го извозва и никоя Община, Институция не прави нищо. Дори да го репатрират и да съставят акт на собственика. Дори и все още да е с активна Гражданска отговорност и преглед. Държава, населена от нещастници".