Неправителствената организация "Спаси София" си търси активни граждани, които да се включат в техния отбор, научи Sofia24.bg.

Кандидатите биха могли да допринесат за решаването на проблемите на града с различни предложения, инициативи и проекти. "Ще се радваме да работим заедно с експерти и ентусиасти, които споделят страстта ни за София, както по отношение на общинските политики, така и в кварталните ни общности", пишат на страницата си във Фейсбук от организацията.

Всеки, който желае да се включи в техния екип, може да попълни анкетата, която ще намери на интернет страницата на "Спаси София".