Спират дотъпа до асансьора за пациенти в МБАЛ "Надежда" за месец.
Поради предстояща ремонтна дейност асансьорът за пациенти при централния вход на МБАЛ "Надежда" няма да може да бъде използван от понеделник, 07.04.2025, в продължение на месец. Това съобщиха от лечебното заведение.
За достъп до клиниката по Медицинска онкология своевременно е създадена организация за ползване на служебен асаньор по график.
"Предварително се извиняваме за причиненото неудобство и молим за Вашето разбиране", съобщават още от там.
Зареждане ...


17:14 / 06.04.2025
838





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.