Софиянци демонстрират коледния си дух. Това личи дори от спирките на градския транспорт.
Сред скромната и далеч не блестяща украса на Столичната община, могат да се видят интересни хрумки на самите граждани.
Спирката на трамваите, на знаковия площад "Журналист", осъмна една сутрин като елха. Находчивите съкварталци са се погрижили дори за кошчето за отпадъци на спирката, от където закачливо намигва снежен човек.
Със сигурност, дори трамваят да закъснява, чакането му в такава цветна празнична обстановка стопля душата.
Зареждане ...


09:20 / 14.12.2021
547






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.