Сръбската общност в България излезе на протесно шествие в подкрепа на студентите в Сърбия, предаде агенция "Булфото".
Пред сръбското посолство се проведе 15-минутен мълчалив протест в памет на жертвите от трагедията в Нови Сад, при която срутването на бетонна козирка на жп гарата доведе до смъртта на 15 души. Основното послание на инициативата беше: "Безнаказаността и корупцията убиват“.
Зареждане ...


12:59 / 09.02.2025
992





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.