Премиерът Стефан Янев успя да се срещне с американския президент Джо Байдън. Това стана ясно от снимка, публикувана от самия Янев във Фейсбук. 

Припомняме, че министър-председателят в продължение на два дни бе на световната среща на ООН за климата в Глазгоу, където дори имаше изявление.

Покрай сериозната част обаче Янев позира за селфи с Байдън.

Предната вечер на форума Янев заяви, че само работеща и жизнеспособна икономика може да бъде трансформирана в контекста на приоритетите на зеления преход. В този процес трябва да се вземат предвид националните особености, така че подходът да бъде справедлив и пропорционален.