Столичани излизат на протест днес. Причината е жестоката катастрофа край Плевен, причинила смъртта на 12-годишната Сияна и лошото състояние на пътищата в страната.
Протестът ще се проведе днес в 8:30 пред Съдебната палата в София, а в 9:00 ще стигне и до Народното събрание. Информацията съобщава Диана Русинова във своя Фейсбук профил.
Зареждане ...


08:58 / 07.04.2025
916






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.