Граждани подадоха сигнал, че в столичния квартал "Дианабад" има детска площадка, която от години е в занемарено състояние.
"Пейките са счупени, пясъчникът е разкопан и превърнат в тоалетна за кучета и котки, пързалката и катерушката са разковани и са със счупени дъски, пирони стърчат отвсякъде, и цялата детска площадка е с боклуци от дърветата", написаха хората в платформата Helpbook.info на Bulgaria ON AIR.
В квартала живеят немалко деца, а нямат място за игра. Сигналът е насочен към Столичната община.
Зареждане ...


12:24 / 31.03.2025
910







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.