Интересна снимка публикува Райко Стойков в групата "Забелязано в София", видя Sofia24.bg.
На дясната врата на автомобила е написано: "Ти си ми всичко! Обичам те! Боклук!"
Ето част от любопитните коментари, които "заваляха" под снимката:
"100% е писано от жена", пише Мирослава Радева.
"Добре, че го е написала с маркер, можеше да го напише с пирон", добавя Весела Апостолова.
"Горкичката, сега със счупени ръце как ли се храни?", чуди се Радослав Георгиев.
"Ех, не се научиха тези хора, че за по-чувствен прочит се пише с ключ", разкрива Дима Гоцева.
Защо този надпис се появи на дясната врата на автомобила? Ето вероятните причини, според Sofia24.bg.
1) Двама влюбени са се скарали
2) Шофьорът на автомобила е паркирал на чуждо паркомясто
3) Приятел се е пошегувал със собственика на автомобила
Зареждане ...


16:13 / 31.12.2021
591






Анонимен
на 01.01.2022 г.
Просто собственикът изразява любовта си към колата, това е най-логично!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.