На моста на бул. "Брюксел" има лед като стъкло. Това сигнализира в социалните мрежи столичанин.
От кадрите се вижда, че мостът е значително заледен в снежното априлско утро. По моста има и аварирал автомобил, както и екипи на полицията.
Шофирайте с повишено внимание и готови за зимните условия автомобили!
Зареждане ...


09:10 / 07.04.2025
838





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.