Столичен инспекторат извършва проверки на пазара в ж.к. "Дружба 1" в София, сигнализират граждани във Фейсбук.

Служителите следят за непочистен сняг пред търговските обекти и ако се наложи съставят акт на собственика.

Обикалят из обектите да се заяждат, говорят на въпреки и държат тон, а дори не могат да посочат къде пише каква и коя точно част да бъде почистена, коментира  в социалната мрежа потърпевша.

Други коментари подкрепят взетите мерки, предвид обстановката в столицата, като им захвалят: "Супер, браво на тях" и "Браво, най-после някой си върши работата".