Столичната община възобнови премахването на незаконните постройки край язовир "Искър“ на територията на Югозападното държавно предприятие. Става дума за хотел, собственост на Румен Гайтански-Вълка.
"Преодоляни са опитите за саботиране и спиране на събарянето", написа Лена Бориславова във Facebook.
Припомняме, че събарянето на постройките започна още през април миналата година, когато дни след старта на разчистването достъпът до имота беше ограничен със заповед от ЮЗДП.
Зареждане ...


16:35 / 30.04.2025
1447





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.