Работим съвместно с МВР, за да овладеем ситуацията бързо и без риск за преминаващите. Това заяви заместник-кметът по сигурността на Столична община Лъчезар Милушев.

От общинската администрация съобщиха за Sofia24.bg, че реакцията на аварийните екипи е била светкавична и в момента се извършват технически дейности по изваждането на колата.

На място се намира заместник-кметът по сигурността Милушев, както и екипи на дирекция "Аварийна помощ и превенция“, които работят по извеждането на превозното средство. Действията се осъществяват в координация със служители на полицията.

По първоначална информация автомобилът е бил оставен необезопасен и сам се е спуснал към подлеза. Водачът на превозното средство е установен от компетентните органи.